UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel
CUPRA Tavascan
Дизайн
Дизайн
Електрифікація
Зв'язок
Технології
Технічні особливості
FAQs

Новий CUPRA TAVASCAN.

ЗАВЖДИ Є ОДИН З НАС, ХТО НАВАЖИТЬСЯ ПІТИ НА КРОК ДАЛІ
До:
547
км*
До (250 кВт):
340
к.с.
0-100 км/год:
5.6
с
Спосіб показати себе
Унікальна філософія дизайну втілена в елегантному, обтічному зовнішньому вигляді із прогресивними елементами інтер’єру. Логотипи CUPRA з підсвічуванням спереду та ззаду, а також безперервний задній ліхтар доповнюють спортивний вигляд.
Постав свою крапку
Витончений інтер’єр, який візуально продовжує зовнішні лінії.

 

ПЕРЕВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ

Електрифікація по-новому

Новий CUPRA Tavascan революціонізує враження від водіння, даючи вам свободу легкого пересування містом. А з повністю електричним запасом ходу до 547 км* і можливістю заряджання від 0 до 100 км всього за 7 хвилин** це дає вам непохитну впевненість у намірі рухатися далі.

 

Не втрачай зв'язку
Відчуйте підключення на найвищому рівні, завдяки навігаційній системі з 15-дюймовим екраном та додатком My CUPRA
Завжди на зв’язку, незалежно від того, де ти є
Отримуй максимум від кожної поїздки завдяки безперебійному підключенню до свого смартфона.

 

Рух у фокусі

Наші передові системи безпеки та допомоги водієві гарантують, що ти можеш зосередитися на важливому – на дорозі попереду.

Безпека в дорозі

Захищений з усіх боків. Travel Assist поєднує адаптивний круїз-контроль (ACC) із адаптивним супроводженням смуги руху, щоб утримувати вас у ній на безпечній відстані від інших транспортних засобів. У поєднанні з датчиком "сліпих" зон він контролює оточення та запобігає зміні смугу руху, якщо це небезпечно.

Паркуватися ще легше

Припарковуй свій Tavascan напівавтономно за допомогою системи Park Assist із функцією пам'яті, яка шукає вільні паркувальні місця. І з Remote Park Assist, який дозволяє паркуватися за допомогою мобільного телефону та призначений для використання у вузьких місцях паркування.

 

Нові системи приводу для нової ери.

Два високопродуктивних двигуни забезпечують максимальний крутний момент і задоволення від водіння.

TAVASCAN ENDURANCE
Двигун
Батарея 77 кВт/год
1-ступ./задній привід
Електро
Особливості двигуна
Макс.потужність
210
кВт*
Запас ходу
547
км*

Особливості:

 

 • 21" легкосплавні диски
 • Режими водіння CUPRA
 • CUPRA CONNECT 4.0
 • Ковшеподібні сидіння Dinamica кольору Dark Night Blue
 • 15" навігаційна система
 • Підсвітлені логотипи CUPRA спереду та ззаду
 • Travel Assist 2.6
 • Система допомоги при паркуванні з функцією пам'яті та дистанційна система допомоги при паркуванні
 • Матричні світлодіодні фари
 • Аудіосистема SENNHEISER® з 12 динаміками
TAVASCAN VZ (Veloz)
Двигун
Батарея 77 кВт/год
1-ступ./2 мотори, повний привід
Електро
Особливості двигуна
Макс.потужність
250
кВт*
Запас ходу
517
км*

Особливості:

 

 • 21" легкосплавні диски
 • Режими водіння CUPRA
 • CUPRA CONNECT 4.0
 • Ковшеподібні сидіння Dinamica кольору Dark Night Blue
 • 15" навігаційна система
 • Підсвітлені логотипи CUPRA спереду та ззаду
 • Travel Assist 2.6
 • Система допомоги при паркуванні з функцією пам'яті та дистанційна система допомоги при паркуванні
 • Матричні світлодіодні фари
 • Аудіосистема SENNHEISER® з 12 динаміками

 

FAQs

Який фактичний запас ходу електромобіля?

Точний запас ходу для електромобіля буде змінюватися залежно від низки факторів, зокрема особливостей маршруту, погодних умов, навантаження на автомобіль (пасажири та багаж), віку та стану батареї, додаткового обладнання (диски, шини тощо), використання додаткових споживачів енергії, таких як клімат-контроль або підігрів сидінь, а також вашого стилю водіння. Зазначений діапазон був розрахований відповідно до регламенту WLTP, який встановлює стандартні умови тестування, застосовні до всіх виробників автомобілів. Це гарантує, що значення, розраховані відповідно до цього регламенту, є порівнянними стосовно всіх транспортних засобів.

Чи дешевші експлуатаційні витрати на електромобіль порівняно з автомобілем з ДВЗ?

Найбільша різниця у споживанні. Електрика зазвичай дешевша за бензин або дизельне паливо. Тож ми можемо проїхати 100 км за менші гроші, ніж на автомобілі з ДВЗ, або навіть зарядити батареї за допомогою домашньої сонячної системи. Крім того, електромобіль має нижчі витрати на технічне обслуговування, ніж автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, оскільки він має менше деталей, що означає їх менший знос.

Як заряджається CUPRA Tavascan?

Ви можете заряджати новий CUPRA Tavascan вдома, у дорозі або в місці призначення. Заряджайте його вдома за допомогою звичайної розетки або зарядного пристрою CUPRA.

Скільки часу потрібно, щоб зарядити CUPRA Tavascan?

Залежно від способу заряджання, заряджання CUPRA Tavascan може тривати від кількох хвилин до кількох годин. На швидкісній зарядній станції ви можете зарядити до 100 км за 7 хвилин** - ідеальний час для кави. 

Показати більше

* Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомлення. Модель CUPRA Tavascan ще не продається та ще не має сертифікату відповідності/сертифікату типу. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. 

Електричний запас ходу автомобіля залежить від ряду факторів, таких як характер ландшафту, погодні умови, рівень заряду автомобіля (пасажири + багаж), вік і стан батареї, вибране додаткове обладнання (колісні диски, шини тощо), використання інших споживачів, таких як опалення, кондиціонер або підігрів сидінь, і стиль водіння. Зазначений діапазон є орієнтовним значенням і був розрахований відповідно до регламенту WLTP, який встановлює стандартні умови випробувань, застосовні до всіх виробників, щоб значення, розраховані відповідно до цього регламенту, були порівнюваними для всіх транспортних засобів.

 **Час заряджання залежить від таких факторів: зовнішньої температури та температури акумулятора, максимальної напруги вашої зарядної системи та її поточного стану, а також стану акумулятора та використання інших електричних пристроїв у автомобілі під час заряджання.