UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

TRAKATAN для CUPRA

Дизайн, який не слідує тенденціям.

Як виглядає концепція ваших високоякісних шкіряних сумок? І філософія вашого бренду?

Особисто я віддаю перевагу сумці, що була у вжитку. Нам не потрібні ніякі "вистраждані" враження, цінується тільки справжнє. Те, що ви носите, розповідає історію про ваше минуле. Тільки час здатен надати виробам зі шкіри такого досконалого вигляду. І ми переконані, що раціональний з точки зору турботи про довкілля підхід дає змогу створювати високоякісні продукти, здатні протистояти часу.

 

CUPRA переконаний, що елегантність рівнозначна високій якості. Ви погоджуєтеся з цим твердженням?

Розкіш є втіленням найвищої якості. Для найвищої якості потрібен час. Час на дослідження, на пошуки найкращих матеріалів, на організацію, розробку, перевірку і додавання вручну деталей, завдяки яким продукт буде виділятися з юрби. Якщо виділити достатньо часу, виходить високоякісний та вишуканий продукт. Ви б стали їсти пиріжок, який побув у печі тільки 10 хвилин, якщо вам відомо, що випікати його треба 20 хвилин? Час - ключовий елемент майстерної ручної роботи.

 
CUPRA переконаний у тому, що амбітність та майстерна ручна робота тісно пов'язані. Що ви думаєте з приводу такої комбінації?

Наші продукти настільки вишукані, тому що ми виготовляємо їх виключно в Італії, на нашій маленькій фабриці TRAKATAN у Турині. Ми відбираємо найякіснішу видублену шкіру та не оминаємо увагою нічого аж до найдрібніших деталей, навіть упаковку. Тільки так можна створити вишуканий, високоякісний продукт. Я згоден з вами, амбітність та майстерна ручна робота мають бути тісно пов'язані між собою.

 

Які матеріали ви використовуєте для своїх шкіряних сумок? І які з них використовуються спеціально для капсульної колекції сумок для CUPRA?

Ми виготовляємо шкіряні вироби і спеціалізуємось на обробці шкіри. Для CUPRA ми розробили шкіру мідного кольору, який належить до унікальних ознак бренду. Також ми удосконалили технологію, щоб зменшити вагу найбільшої сумки зі складу капсульної колекції.

 

"Наш девіз: вашу сумку створює час."

Яку деталь капсульної колекції шкіряних сумок для CUPRA Ви б виділили?

Наприклад, шкіру. На фабриці TRAKATAN ми розминаємо, пресуємо і пробиваємо видублену з використанням ферментів рослинного походження дубльовану шкіру мідного кольору. Нам не підходить шкіра, яка виглядає одноманітно і нецікаво, ми обробляємо матеріал, поки не вийде щось особливе, дещо унікальне. Ексклюзивно для CUPRA ми вручну гравіюємо на шкірі лінії, які відтворюють унікальний логотип CUPRA.

 

Чи можете ви назвати три речі, які, на вашу думку, міг би носити з собою фанат CUPRA у цих сумках?

Продукти TRAKATAN стають друзями на все життя; наші клієнти вкладають у наші сумки своє життя. Кожне життя неповторне, як і кожна людина. Наші сумки підлаштовуються до своїх власників. Я маю на увазі унікальність. Наші клієнти роблять свій вибір самостійно. Так само складно назвати три предмети, які фанат CUPRA міг би носити з собою в таких сумках.

 

Як ви гадаєте, яке послання відтворюють ваші сумки, коли їх носять ваші клієнти?

Унікальність, амбітність та якість. Наші високоякісні шкіряні вироби унікальні, вони не слідують жодним тенденціям, а мають власний стиль. Елегантність приховується в деталях. З часом, по мірі використання сумки, наші клієнти розпізнають їхні природні якості. Ми виготовляємо сумки, які прослужать все життя, з плином часу стають кращими і залишаються другом на "все" життя.

 

На вашу думку, в який спосіб ваші сумки відображають ідеї CUPRA?

TRAKATAN означає для світу моди те ж саме, що й CUPRA для автомобільного світу. Дві сучасні компанії, що переживають період зростання і мають великий потенціал, що дає змогу пропонувати високоякісні продукти вимогливим клієнтам, які цінують якість та хотіли б володіти унікальними виробами незалежно від сприйняття брендів. Людям зі сформованою особистістю, які самостійно роблять свій вибір і не цікавляться короткочасними трендами. TARKATAN і CUPRA мають однакові цінності: Унікальність, амбітність та якість.

Дізнавайтеся про новинки і події зі світу CUPRA першими.

 

Підпишіться на розсилку CUPRA

 

Щоб підписатися,

натисніть тут.