UrbanRebel

DarkRebel

Спеціальні ціни
на CUPRA

тільки до 30.04.2024 (або до закінчення таких автомобілів на складі)
на обмежений склад автомобілів Ateca, Leon i Formentor 2023 року виробництва 

Орієнтовна вигода: від 90 000 грн *
Детальніше про автомобілі з вигодою у ціні тут або в салоні бренду CUPRA.

Долучайтеся до CUPRA tribe

Авто на складі в Україні і в ЄС
Фінансування від 0,01% річних
Емоції від тест-драйву безцінні
Конфігуратор Formentor

Не знайшли варіант для себе?

СКОНФІГУРУЙТЕ ВЛАСНУ ВЕРСІЮ CUPRA

Контакти дилера
Гарантія на CUPRA 5 років
Дізнатися більше про Formentor

* Пропозиція діє в період з 08.03.2024 до 30.04.2024 або до закінчення таких автомобілів на складі, залежно від того, що відбудеться першим. У залежності від курсових коливань та ринкової кон'юнктури дія цієї пропозиції може бути змінена або зупинена у будь-який момент.  Вказана вигода є орієнтовною. Остаточна вартість, точна комплектація та перелік опцій вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Будь ласка, перед підписанням договору купівлі-продажу автомобіля з офіційним дилером в Україні детально ознайомтесь з точною ціною та комплектацією автомобіля.

** Точний запас ходу вашого автомобіля залежить від різних факторів, включно з маршрутом, погодними умовами, навантаженням на автомобіль (пасажири + багаж), віком і станом акумулятора, додатковим обладнанням (легкосплавні диски, шини тощо), використанням периферійних споживачів енергії, таких як системи опалення, кондиціювання повітря та підігріву сидінь, а також від вашого стилю водіння. Заявлений діапазон було розраховано відповідно до регламенту WLTP, який установлює єдині умови випробувань для всіх виробників автомобілів, щоб забезпечити порівнянність цих випробувань для всіх транспортних засобів.
*** Зверніть, будь ласка, увагу, що інформація на сайті наведена лише для ознайомлення. Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів CUPRA на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступне за додаткову плату. Дана інформація по автомобілю також не є рекламою та не зобовязує жодну зі сторін до продажу чи придбання автомобіля. Функції та їх наявність в автомобілі можуть відрізнятися в залежності від їх доступності в країні та/або технічних характеристик (конфігурації) автомобіля. За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера CUPRA. Дана інформація по автомобілю не є публічною пропозицією щодо придбання товару.