UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

L.G.R для CUPRA

Сонцезахисні окуляри для водіїв. Виготовлені для вас вручну.

Яка концепція лежить в основі цих витворів L.G.R.?

На створення сонцезахисних окулярів для водіїв L.G.R. нас надихнули жага до пригод і потяг до нових вражень. Запахи та барви італійської Рів'єри. Полуденна сієста, яку проводиш за читанням у Muthaiga Country Club в Найробі. Спостереження за плином часу під акацієвим деревом. Саме ці враження були втілені в дизайні.

 

Що для вас означає розкіш?

З моменту заснування у 2008 році наша компанія постійно зростала, зараз вона налічує 15 співробітників та 3 фабрики в Італії. При цьому кожну пару сонцезахисних окулярів неодмінно виготовляють вручну. Саме ця любов до майстерної ручної роботи відображає наше розуміння розкоші.

 

Хто носить сонцезахисні окуляри для водіїв від L.G.R?

Ми досягли успіху в усьому світі. Їх носять такі знаменитості, як Том Круз, Маріон Котіяр, Джіджі Хадід, Джорджіо Армані та багато інших.

 

Натхненні Африкою, виготовлені вручну в Італії. Як продукт із роздвоєнням особистості може бути успішним?

В його основі лежить реальна історія. Сімейна сага про поєднання африканської спадщини з італійським мистецтвом ручної роботи. Вона знаходить своє відображення у кожній деталі нашого бренду та всіх наших нових витворів.

 

Як організований ваш творчий процес?

Процес починається з вмілих ремісників, які здатні створювати високоякісні, автентичні та вишукані продукти. Сировину обробляють виключно з використанням традиційних методів. Тому кожна модель L.G.R. неповторна. Наприклад, ацетат ретельно полірують вручну. Для надання матового вигляду ми не використовуємо жодних розчинників або фарб.

 

Легкість - це характеристика гоночних автомобілів. Який стосунок до цього маєте ви?

Саме така концепція лежить в основі нашої моделі Lawrence Flap. Її розробили спеціально для CUPRA. При цьому ключову увагу приділяли рухомій легкості.

Що стало джерелом натхнення для створення моделі Lawrence Flap?

Кольори CUPRA і спортивне серце. А ще - ключові цінності бренду: унікальність, елегантність та потужність.

 

Які матеріали ви використовували для виготовлення моделі Lawrence Flip?

Ми доклали багато зусиль, щоб підібрати унікальну комбінацію кольорів та матеріалів. До їх переліку входять нержавіюча сталь, шкіра та загартоване мінеральне скло.

 

Яка деталь моделі Lawrence Flap подобається вам найбільше?

Ексклюзивний мідний колір дужок, декоративні строчки на боковому захисті та кінчики дужок. А ще сам шкіряний боковий захист.

 

Для CUPRA елегантність без майстерної ручної роботи неможлива. Що ви на це скажете?

Цілком і повністю згодні. L.G.R. зберігає свою італійську спадщину та італійські цінності за рахунок важкої роботи, яку виконують люди, а не роботи. Люди, які все життя ретельно навчалися цьому ремеслу. Кожну оправу виготовляють виключно вручну. Ми використовуємо традиційні методи виробництва, що дає змогу пропонувати елегантний і благородний дизайн.

 

Чому сонцезахисні окуляри для водіїв Lawrence Flap символізують CUPRA?

Лінзи виготовлені з червоного дзеркального скла та фотохромних варіантів, які дають жовтуватий відтінок. Ці сонцезахисні окуляри найкраще підходять водіям, адже забезпечують чітку видимість і максимальний захист очей.

Дізнавайтеся про новинки і події зі світу CUPRA першими.

 

Підпишіться на розсилку CUPRA

 

Щоб підписатися,

натисніть тут.