UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel
Посібники користувача

Бортлітература

Посібники користувача

Ознайомтеся з детальною інформацією про ваш автомобіль CUPRA.

Оберіть свою модель CUPRA та завантажте посібник користувача, щоб дізнатися про усі особливості автомобіля.

Додаток до посібника користувача CUPRA.

Щодо технічного регламенту радіообладнання

Завантажити додаток

Засоби для догляду за автомобілями з матовим лакофарбовим покриттям.

Завантажити брошюру

Інформація, зображення, колір та технічні характеристики автомобілів відображені на даному веб-сайті виключно у загальних цілях для зображення автомобілів та аксесуарів, які пропонуються ТОВ «Порше Україна». Веб-сайт не може відтворити фактичний колір та дизайн. Незважаючи на усі зусилля, докладені задля забезпечення правильності та актуальності усієї інформації, не гарантується, що ця інформація є достовірною, повною, точною або виключає помилки. ТОВ «Порше Україна» не несе жодної відповідальності за будь-які збитки, спричинені використанням або доступом до цього веб-сайту та його вмісту. Зверніться до офіційного дилера CUPRA, щоб підтвердити кольори та/або доступність моделі при замовленні нового автомобіля.  

Деякі моделі будуть доступні для продажу одразу після отримання сертифікату відповідності/сертифікату типу. Ви можете отримати будь-яку необхідну інформацію про модель та її замовлення, звернувшись до офіційного дилерського центру.


Значення витрат палива та викидів CO₂ Інформація щодо витрат палива та викидів СO₂ у проспектах та рекламних матеріалах подається відповідно до встановлених процедур вимірювання (Регламент (ЄС) 715/2007 у чинній версії), визначена як частина затвердження типу транспортного засобу на основі методу випробування WLTP. Значення не стосуються конкретного транспортного засобу та не є частиною пропозиції, але служать лише для порівняння між різними типами автомобілів.

Показники викидів СО₂ та витрат палива - це значення, обчислені як частина попередньої конфігурації автомобіля. Не виключено, що в процесі виробництва трапляються відхилення цих значень CO₂ та споживання палива, і тому значення СО₂ та споживання палива, обчислені в контексті попередньої конфігурації, не відповідають величинам CO₂ та витратам палива автомобіля, що купується. Витрата палива та викиди СО₂ транспортного засобу залежать не тільки від ефективного використання пального автомобіля, але також від поведінки за кермом, відстані руху та інших нетехнічних факторів. Значення показників автомобіля, що є предметом купівлі, може відхилятися від пропозиції вгору або вниз. Зокрема, деякі опції та аксесуари (наприклад, ширші шини, кондиціонер, багажник на даху, чинники аеродинаміки тощо) можуть призвести до змін показників витрат палива та викидів CO₂.