UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA DarkRebel Showcar

IF WE CAN DREAM IT, WE CAN DO IT. 

Це один із керівних принципів, яких ми в CUPRA повсякчас дотримуємося. Тому на IAA 2023 ми були раді представити всім автолюбителям ще одну мрію, яка здійснилася. Але цього разу йдеться менше - або, скажімо так, не лише - про незвичайний транспортний засіб, який ми представляємо: наш новий, двомісний, повністю електричний Shooting Brake. Уся справа в великій ідеї, що стоїть за усім:

УСЕБІЧНЕ УОСОБЛЕННЯ ЧИСТОЇ ОДЕРЖИМОСТІ.

Багато чого може початися з пристрасті окремої людини. Пристрасть багатьох - стає рухом. Спортивний автомобіль, створений окремою особою, є одним із багатьох, незважаючи на те, наскільки надзвичайно гострими є його лінії, провокаційними чи естетичними є його пропорції та архітектура Shooting Brake. Розроблений спільно з іншими, він стає вираженням більшого - спільного бажання. Створений 270 000 особистостями. Повністю електричний. CUPRA DARK REBEL. CREATED BY OBSESSION. 

Ось такий опис. Іншими словами, ми запитали себе: що станеться, коли CUPRA tribe, що складається з неповторних особистостей і автолюбителів, які обожнюють перегони, швидкість, пряме прискорення, розвиток потужності та небачену сучасну спортивну естетику, разом створить автомобіль? Це питання перетворилося на мрію. Яку спочатку було реалізовано віртуально.

FROM METAHYPE. TO THE STREETS.

Звичайно, ми були в захваті від того, що 270 000 членів CUPRA Tribe, які долучилися до цієї ідеї, відчули себе співавторами. Кожна їхня віртуальна гіперконфігурація була використана в дизайні CUPRA DarkRebel, надзвичайного, витонченого, повністю електричного двомісного спортивного автомобіля, створення реальної версії якого стало їхньою мрією. Але - віртуальне - це одне, та хіба можливо втілити це і в аналоговій реальності? Чи скоріш неможливо? Це слово, яке нас ніколи не спиняє. А нашу відповідь на запитання Ви можете побачити в прямому ефірі з Мюнхенського автосалону. 

Запустити відео

МРІЯ ПРО АВТО.

Таємничий, схожий на ртуть, ніби рідкий зовнішній колір і світло, яке несподівано виявляється відчутною матерією. Ми свідомо обрали саме світло складовою презентації скульптурної зовнішньої оболонки нашої мрії. Концепція освітлення CUPRA DarkRebel починається з підсвічуваного логотипу, стрімко спрямованого вперед. Продовжується вона на різко викресленій передній частині з трикутним світловим підписом, який відтепер є фірмовим для моделей CUPRA та ніби трохи піднімається над кузовом.

Крім того, починаючи з передньої частини, своєрідний центральний хребет проходить через загальну форму автомобіля, подібно до кіля вітрильного корабля. І це ще більше підкреслює його спортивну форму.

Рідкий на вигляд колір кузова та райдужний темно-фіолетовий відтінок має здатність видозмінюватися під час руху - залежно від того, під яким кутом навколишнє освітлення падає на кузов автомобіля. Так ніби його бунтарський дух оживає і по-своєму відображає те, що його оточує. Дизайн коліс CUPRA DarkRebel створено у натхненні нашими гоночними автомобілями. Трикутний логотип CUPRA розміщено параметрично над колесом.

«The CUPRA DarkRebel stands for people who love to drive and not be driven», - говорить директор з дизайну CUPRA Хорхе Дієс. Жоден інший автомобіль не виражав так точно це повідомлення, яке ми у бренді CUPRA прагнемо донести до світу. Це реалізація нашого бажання дати простір виру потужних емоцій. Випустити їх на волю, аби вони вирували понад розумом і глуздом. Це наша одержимість. Спільна для CUPRA Tribe.

БУНТАР У ДУШІ.

Зсередини назовні. Лише 1/3 спортивності кузова CUPRA DarkRebel належить інтер'єру. Він охоплює водія та пасажира мов капсула. Радикально спортивний, футуристичний дизайн із прогресивними ковшеподібними сидіннями, кермом, що нагадує геймпад, і важелем коробки передач створює зв'язок між людиною й машиною.

У центрі інтер'єру також утворено своєрідний центральний хребет. З асиметричними формами, легкістю та скульптурною естетикою. Виготовлений за технологією 3D-друку з металу, він видається між спортивними ковшоподібними сидіннями і тягнеться вперед, ніби огортаючи водія. Підголівники прикрашені вставками з міді та кристально чистого прозорого матеріалу. У той час кермо поєднує у собі геометрію, притаманну світу перегонів, з інтерактивністю світу ігор. Підсвічений кришталево прозорий важіль коробки передач безпомилково запрошує скористатися нею.

ТЕХНОЛОГІЯ ФУТУРИСТИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ.

Тепловізор стежить за мікрокліматом в салоні з даху, а інтелектуальна система контролю регулює температуру та потоки повітря. Повітря виходить під лобове скло через "дихаючі" отвори, обшиті еластичною тканиною, розробленою для автомобілів, що беруть участь у спортивних змаганнях. У той же час колір зовнішнього фонового освітлення в цій зоні показує, нагрівається чи охолоджується салон.

Спілкування зі світлом в інтер'єрі також, окрім надання інформації, викликає емоції, що стало можливим завдяки використанню флюідного матеріалу, виготовленого на 90% з біорозкладаного бамбука. Світло проходить через передню частину салону під вітровим склом і виходить з боків сидінь. Світло присутнє зокрема на спинках сидінь і в елементах керма. Створюється потік кольорів, який може варіюватися і ставати від темно-синього, мерехтливого, світловідбиваючого пурпурового і фіолетового.

Зрештою, на додаток до всіх незвичайних дизайнерських і технологічних рішень, інтер'єр, відсунутий відносно далеко назад всередині автомобіля, слугує лише одному: пробудженню неймовірної потужності та одержимості водінням - потреби у стрімкому прискоренні та любові до швидкості. 450 к.с. розганяють повністю електричний CUPRA DarkRebel з 0 до 100 км/год менш ніж за 4 секунди, що робить його найпотужнішим шоу-каром, який ми коли-небудь створювали.

CUPRA DarkRebel, представлений на автосалоні під час Volkswagen Group Night, можна було побачити наживо в CUPRA Open Space на IAA Mobility 2023 у Мюнхені (4-10 вересня).

Дані транспортні засоби є виставковими автомобілями, які ще не доступні для продажу.