UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

08.07.2020

Повністю електричний автомобіль

  • Новий CUPRA el-Born вражає ефектною зовнішністю
  • Спортивний характер автомобіля помітний і в салоні
  • Новий CUPRA el-Born будуть виготовляти на заводі в німецькому місті Цвікау

Іспанський спортивний бренд  CUPRA підтвердив сьогодні плани щодо випуску в наступному році нової моделі з повністю електричним приводом. Новий CUPRA el-Born повинен радикально змінити ситуацію на ринку електромобілів. Вже у минулому році концепт-кар el-Born був уперше представлений на Женевському автосалоні та отримав схвальні відгуки за виразну елегантність та ефектну зовнішність.

Від доведеної до ідеалу концептуальної розробки - у серію
Після прем'єри на Женевському автосалоні колектив дизайнерів CUPRA продовжив роботу над удосконаленням автомобіля, щоб додатково підкреслити його спортивний характер та вражаючу зовнішність. Узявши за основу динамічну харизму та передові технології, такі як високотехнологічна система привода, розробники CUPRA зайнялись послідовним доведенням автомобіля до ідеалу. Результатом стала перша модель бренду з повністю електричним приводом: CUPRA el-Born. Автомобіль будуть виготовляти на заводі в німецькому місті Цвікау.

Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths), віце-президент SEAT з маркетингу та збуту і генеральний директор CUPRA, пояснює: "CUPRA el-Born поєднує всі унікальні особливості бренду CUPRA. За рахунок подальшого удосконалення ми підняли початкову концепцію на новий еволюційний рівень. Цей автомобіль слугує доказом того, що електромобілі можуть бути спортивними і водночас завдяки значному запасу ходу цілком придатними для щоденної експлуатації."

CUPRA el-Born створений на основі платформи MEB концерну Volkswagen та оснащений найсучаснішими технологіями, до переліку яких, зокрема, входять проєкційний дисплей із функцією доповненої реальності (AR) та мультимедійна система з 12-дюймовим дисплеєм і повноцінними комунікаційними можливостями.

На додачу до любові до деталей та високої якості матеріалів у салоні автомобіля добре помітна особлива увага CUPRA до екологічної сталості el-Born, яка знайшла своє вираження у використанні матеріалів, отриманих шляхом переробки вторсировини. За допомогою спортивних ківшеподібних сидінь та керма з режимом CUPRA модель CUPRA el-Born демонструє свої амбіції у сфері динаміки.

Новий CUPRA el-Born вийде на ринок у 2021 році. Він поєднує раціональну з погляду екології мобільність із динамічним характером, який так подобається автолюбителям. CUPRA el-Born поєднує унікальний та ексклюзивний дизайн із найпрогресивнішими технологіями та обмеженим впливом на екологію, що став можливим завдяки приводу з відсутністю локальних викидів.