UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA e-Racer: перші кроки

У багатьох гоночна траса асоціюється з ревінням двигунів. Але у майбутньому в автоспорті все залежатиме не від того, чий двигун реве гучніше, а від переваги у динамічних характеристиках та інноваційному потенціалі. А якби найпотужніший двигун був би одночасно і найтихішим? CUPRA знає, що справжня сила криється всередині. Ми готові відчинити капот і показати світові що під ним приховується.

CUPRA e-Racer, перший автомобіль, що повністю відповідає технічним нормам E-TCR, успішно завершив свій перший заїзд по трасі в Хорватії. За підтримки пристрасної команди спеціалістів з автомобільних акумуляторних батарей з компанії Rimac Technology ми випробували e-Racer на різних швидкостях, щоб переконатися, що всі чотири двигуни забезпечують стабільне та відкаліброване зчеплення задніх коліс. Тоді як деякі електромобілі зіткнулися з проблемами, CUPRA e-Racer завершив свій перший заїзд без неприємних пригод. Це був перший раз, коли повністю електричний гоночний автомобіль CUPRA виїхав на трасу, і наш перший крок на шляху до нової сторінки в історії автоспорту.

"На зміну початковій невпевненості, пов'язаної зі складністю інтеграції нових електричних систем, швидко прийшов оптимізм, коли перший електромобіль з клану CUPRA - перший повністю електричний гоночний автомобіль класу «туринг» з клану CUPRA - завершив свій перший заїзд по треку", - сказав керівник відділу технічних розробок CUPRA Racing Хав'єр Сера (Xavier Serra). "Це наш наступний крок у напрямку до нашої мети: новому визначенні автоспорту та досвіду від перегонів."

Запустити відео

Ми переконані, що електромотори - майбутнє автоспорту, і серія ETCR є тільки першим кроком у цьому напрямку. Стежте за нами в Instagram (@CUPRA_Racing) та слідкуйте за революцією в автоспорті й серією ETCR, (перший сезон у 2020 р.).