UrbanRebel

DarkRebel

Майбутнє автоспорту вже почалося.

Чи можете ви собі уявити, що глядачі на перегонах спілкуються особисто зі своїм улюбленим водієм? Напряму підбадьорюють його або висловлюють захват його стилем водіння? А що було б, якби гонки були значно тихішими і водночас більш захопливими, зі свідомим ставленням до довкілля, але водночас значно ефектнішими?

Вже зовсім незабаром нам не доведеться напружувати уяву, щоб оцінити цілковито новий тип перегонів, адже CUPRA e-Racer мчить гоночною трасою дуже тихо.

Перший у світі гоночний автомобіль з повністю електричним приводом. Автомобіль, який не прагне привернути до себе увагу гучним ревінням, а з тихим дзижчанням за 3,2 секунди прискорюється до 100 км/год. Це CUPRA e-Racer: за елегантним дизайном приховується вражаюче технічне оснащення, яке обійшлося у 20 000 робочих годин: саме стільки часу знадобилося для створення гоночного автомобіля, який з'явився не просто для того, щоб залишитися надовго, а щоб наново визначати майбутнє автоспорту.

Водії їздитимуть з частотою у цілих 12 000 обертів, а не лише 6500, при цьому той самий рівень потужності та прискорення буде доступний ще до досягнення найвищої частоти обертання. При цьому вони зможуть у режимі реального часу передавати дані щодо перегонів. Технології зв'язку забезпечать глядачам можливість брати значно активнішу участь та відігравати більш захоплюючу роль у перегонах.

Попереду на нас очікують цілковито нові враження від керування та новий тип перегонів. Привіт, майбутнє.