UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Майбутнє автоспорту вже почалося.

Чи можете ви собі уявити, що глядачі на перегонах спілкуються особисто зі своїм улюбленим водієм? Напряму підбадьорюють його або висловлюють захват його стилем водіння? А що було б, якби гонки були значно тихішими і водночас більш захопливими, зі свідомим ставленням до довкілля, але водночас значно ефектнішими?

Вже зовсім незабаром нам не доведеться напружувати уяву, щоб оцінити цілковито новий тип перегонів, адже CUPRA e-Racer мчить гоночною трасою дуже тихо.

Перший у світі гоночний автомобіль з повністю електричним приводом. Автомобіль, який не прагне привернути до себе увагу гучним ревінням, а з тихим дзижчанням за 3,2 секунди прискорюється до 100 км/год. Це CUPRA e-Racer: за елегантним дизайном приховується вражаюче технічне оснащення, яке обійшлося у 20 000 робочих годин: саме стільки часу знадобилося для створення гоночного автомобіля, який з'явився не просто для того, щоб залишитися надовго, а щоб наново визначати майбутнє автоспорту.

Водії їздитимуть з частотою у цілих 12 000 обертів, а не лише 6500, при цьому той самий рівень потужності та прискорення буде доступний ще до досягнення найвищої частоти обертання. При цьому вони зможуть у режимі реального часу передавати дані щодо перегонів. Технології зв'язку забезпечать глядачам можливість брати значно активнішу участь та відігравати більш захоплюючу роль у перегонах.

Попереду на нас очікують цілковито нові враження від керування та новий тип перегонів. Привіт, майбутнє.