UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Автоспорт у мене в генах.

Лая Санс (Laia Sanz).

Що для вас є справжня пристрасть?

 

Мотоцикли, автомобілі, перегони в цілому... Змагання я любила завжди. Не тільки вигравати, але й відкривати свої можливості, боротися на межі можливого, щоб добиватися того, про що інші кажуть: це неможливо.

До автомобілів мене тягнуло завжди. Я досі пам'ятаю те відчуття, коли мені було два чи три роки, і батько посадив мене на капот свого автомобіля.

Як на мене, справжню пристрасть словами не опишеш. Відчуття складно пояснити. Їх треба просто пропустити крізь себе.

Чи змінилися Ви як особистість через пристрасть до автоспорту?

 

Це частина мене: автоспорт у мене в генах, це складова моєї особистості. Іноді неможливо відокремити себе від того, що ти робиш. І незалежно від того, хто ти - дизайнер, музикант, майстер-ремісник чи хтось інший, треба завжди залишатися вірним своїй пристрасті.

 

Що для вас означає CUPRA?

 

Дух автоспорту від SEAT. Пристрасть до перегонів і гоночних трас, спільне бачення сутності автомобіля. А ще - можливість дізнаватися, як ці речі поєднуються. Також це прагнення знати, що ж буде далі, які виникатимуть ідеї, та бажання постійно розвиватися і вдосконалюватися: повертатися у майстерню, щоб винаходити майбутнє.

В автомобільних технологіях майбутнього дедалі важливішу роль відіграватиме не сама машина, а людина.

У якому напрямку розвивається автоспорт?

 

Механізми автоспорту можуть часто змінюватися. Але сам по собі автоспорт не міняється. Його дух сьогодні такий саме, як і завжди. Електромобілі? На сьогодні майбутнє без бензину гонщикам досить важко уявити. Але з удосконаленням електромобільності відкриваються нові можливості. Нам потрібно змінювати свій менталітет. Власне ідея автоспорту може повністю змінитися.

Загалом я вважаю, що в автомобільних технологіях майбутнього дедалі важливішу роль відіграватиме не сама машина, а людина.

 

Назад у сучасність: Які враження викликає водіння нового CUPRA TCR?

 

Фантастика. Це справжній гоночний автомобіль. Потужні маневри, ефективне проходження поворотів... Для мене це ідеальний автомобіль для переходу у світ кубкових перегонів. Я багато чому навчилася, поки водила цей автомобіль.