UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

EXTREME E.

CUPRA x Extreme-E: електрична одісея.

Відповідно до нашого бачення електрифікації та продуктивності, CUPRA пишається тим, що бере участь у майбутній серії Extreme-E. За підтримки тюнинг-компанії ABT (Німеччина).

Що таке Extreme E?

Extreme-E - це міжнародна позашляхова серія, яка переносить електричні перегони до найвіддаленіших куточів земної кулі та є першою гоночною серією, що об'єднує водіїв-чоловіків і жінок. Цього року буде проведено 5 перегонів у 5 екстремальних умовах: пустеля, льодовик, океан, Арктика та тропічний ліс. Рушійною силою серії є висвітлення питань, пов'язаних зі зміною клімату. Це спонукало Extreme-E розпочати програму Legacy, метою якої буде соціальна та екологічна підтримка місць, де проводяться перегони. 

Запустити відео

Команда ABT CUPRA XE

Для одних нові виклики можуть принести з собою страх і невпевненість у собі, а для інших саме ці виклики є імпульсом рухатися вперед. Команда ABT CUPRA XE обирає другий варіант і готова сама стати імпульсом, що веде до нових викликів.

Участь у Extreme-E підтримує та забезпечує глобальні зміни, що є нашою основною мотивацією. З випуском плагін-гібридної версії CUPRA Formentor, а також нашого першого 100% електричного автомобіля, CUPRA Born ми прагнемо просунутися далі у своєму шляху до електрифікації, пропонуючи прогресивні та беземісійні автомобілі світові.

Беручи участь у цьому єдиному в своєму роді електричному "хрестовому поході", ми готові до невизначеності, яка неодмінно настане, коли ми будемо розмивати межі та йти  шляхом наближення змін.

Автомобілі Extreme-E

У перегонах беруть участь автомобілі One-Design. Це означає, що усі конкуренти матимуть однакові позашляховики за дизайном, з однаковими двигунами і навіть шинами. Кожен автомобіль буде оснащений акумулятором потужністю 400 кВт, матиме потужність 550 к.с. і зможе досягати 0-100 км / год всього за 4,5 секунди. Крім того, вони зможуть здійматися на схил у 55 градусів.

Гоночні автомобілі виробляє Spark Racing Technology, а акумулятори - Williams Advanced Engineering. Він має трубчастий каркас із армованого ніобієм сталевого сплаву, а також міцну конструкцію та каркас. Шини створені для протистояння екстремальним кліматичним та температурним умовам і постачаються партнером-співзасновником Continental Tyres.

Зустрічайте команду CUPRА

Ми з гордістю представляємо вам команду пілотів CUPRA ABT.

 

Клаудія Хюртген

Вона одна з найвизначніших європейських гоночних водіїв-жінок, які успішно виступали у різноманітних чемпіонатах серед турінгових та спортивних автомобілів. У 2005 році Клаудія виграла чемпіонат VLN на витривалість і стала першою жінкою, яка зробила це після довгою перерви вперше з 1998 року. Нещодавно Хюртген брала участь у ADAC GT4 у Німеччині та в 15-й раз їхала на "Нюрбургрінг 24 години". Після 25 років в автоспорті Хюрген вирішує прийняти абсолютно новий і захоплюючий виклик і приєднатися до Extreme-E.

Матіас Екстрем

Шведський ас продовжує свою 22-річну історію в ABT Sportsline. Екстрем став відомим у світі автоспорту як пілот заводу Audi і став дворазовим чемпіоном DTM. Він продовжував змагатися на чемпіонаті світу з ралі-кросу FIA зі своєю командою EKS,  де Екстрем став коронованим чемпіоном світу в 2016 році. Екстрем приєднався до CUPRA в 2019 році у ролі Е-амбасадора та команди, яка працює над рішеннями для нашого майбутнього у галузі електромобільності на треку.