UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

На вірному шляху до майбутнього:

SEAT Sport стає CUPRA RACING.

У 1970 році був створений наш перший власний спортивний підрозділ - SEAT Sport. Відтоді в автоспорті багато що змінилося. Власне, як і в нас. Зараз SEAT Sport називається CUPRA RACING і оголошує початок нової епохи в автоспорті. Новою назвою ми розкриваємо сутність бренду і всесвіту CUPRA і спрямовуємо свій погляд у майбутнє. Адже перед CUPRA RACING стоїть завдання постійно винаходити щось нове і розвивати нове бачення автоспорту - як на гоночній трасі, так і на звичайній дорозі.

На нашому новому шляху ми переходимо від традиційних форматів до нових платформ і партнерств, які відкривають перед автоспортом нові перспективи. CUPRA RACING очолить еволюцію автоспорту. Або, якщо точніше, революцію. Водночас ми критично підходимо до наших планів і не побоїмося змінити курс, якщо це піде на користь розвитку майбутнього автоспорту. Усе це можливо, якщо ми готові до змін. Особливо якщо враховувати, що в активі у нас 40 років досвіду та унікальна команда пристрасних фанатів автоспорту, які зіграли надзвичайно важливу роль в нашому успіху в серії TCR та з моделлю SEAT Leon Cup Racer.

Для розробки CUPRA e-Racer ми вкотре повернулися до витоків SEAT Racing: за креслярську дошку в майстерні. Результатом став перший у світі гоночний автомобіль класу «туринг» із повністю електричним приводом, який призведе до революції у світі автоспорту.

Використані в моделі e-Racer технології подарували автоспорту ще одну захопливу інновацію - чемпіонат E-TCR. Перша серія перегонів за участі виключно автомобілів різних брендів класу «туринг» з електроприводом стартувала у 2019 році.

Якщо коротко, CUPRA буде наново і наполегливо винаходити всі можливі аспекти автоспорту. Ми в захваті від того, що на нас очікує.