UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

e-амбасадор CUPRA

CUPRA та Матіас ЕкстрЕм електризують трасу.

Як справжній першопроходець автоспорту, Матіас Екстрем (Mattias Ekström) протягом своєї 25-річної кар'єри продемонстрував чудові досягнення у різних видах змагань: він виступав у кільцевих гонках, брав участь у змаганнях з картингу та ралі. Зараз шведський пілот гоночних автомобілів виходить на трасу для подолання нового виклику. Він сяде за кермо у ролі нового E-амбасадора бренду CUPRA та офіційного водія інноваційної моделі CUPRA e-Racer - першого у світі гоночного автомобіля з повністю електричним приводом.

Альянс CUPRA та Екстрема, які займають передові позиції у своїх сферах, відображає любов до спорту і дух інновацій. Екстрем має титул чемпіона світу з ралі-кросу за версією FIA, є дворазовим чемпіоном серії DTM, триразовим переможцем Гонки чемпіонів і тому належить до найбільш універсальних водіїв світу. Підприємницький дух CUPRA зробив можливим розробку першого у світі гоночного автомобіля класу «туринг» із повністю електричним приводом. Завдяки приєднанню до племені CUPRA Матіаса Екстрема, який визначатиме стратегію бренду у перегонах електромобілів, створені всі умови для формування майбутнього автоспорту.

"Приєднання до CUPRA є для мене цілком природним кроком. Після кар'єри в автоспорті, де я випробував усі формати ДВС, у мене виникло бажання долучитися до перегонів електромобілів разом із брендом CUPRA, який виступає першопрохідцем у цьому сегменті з моменту його створення", - сказав новий E-амбасадор CUPRA.

У рамках співпраці з інженерами CUPRA його досвід і знання використовуватимуться для розробки нових гоночних автомобілів, а CUPRA e-Racer виступить у якості випробувального автомобіля. Автомобіль класу «туринг» розвиває максимальну безперервну потужність у 300 кВт, а пікове значення потужності може сягати 500 кВт. Для розгону від 0 до 100 км/год йому потрібно усього 3,2 секунди, а максимальна швидкість сягає 270 км/год. І все це - з використанням альтернативного привода.

Запустити відео