UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Однакові траси.

Різні шляхи.

Від початку сезону чемпіонату світу з супербайку 2017 року CUPRA виступає спонсором команди Ducati. Ми зробили вибір на користь Ducati, оскільки поділяємо однакові цінності. Щоб зрозуміти це, потрібен невеликий екскурс в історію. Команда Ducati вперше виступила на світовому чемпіонаті з супербайку в 2002 році. Усього через чотири роки компанія виборола титул чемпіона світу, виступаючи проти відомих японських марок, які домінували в цій сфері протягом багатьох років. Як це стало можливим? Дуже просто - вони наново віднайшли себе. Саме над таким майбутнім ми працюємо у світі автоспорту.

Хоча мотоцикли Ducati народжені для гоночної траси, вони оптимізовані й для використання на асфальтовому покритті звичайних доріг. Це підходящий вибір для всіх, кому потрібно за 3 секунди розганятися до «сотні». Але це ще не все. Адже кожен водій Ducati знає, що цей мотоцикл має дуже норовливий характер і підходить далеко не всім. Те ж саме стосується й CUPRA.

За команду Ducati виступають водії Хорхе Лоренцо (Jorge Lorenzo), триразовий чемпіон світу з Іспанії, та італійський переможець 2017 року за кількістю балів Андреа Довіціозо (Andrea Dovizioso). Крім того, обидва водії є амбасадорами CUPRA. Вони не просто водять у рамках чемпіонату мотоцикли з логотипом CUPRA, але й представляють бренд CUPRA за межами гоночних трас.

Створюючи стійкі партнерства, CUPRA сприяє тіснішому об'єднанню фанатів автоспорту.