UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

ДНК переможця.

CUPRA залишається спонсором команди Ducati і включає до свого зоряного портфоліо ще двох відомих гонщиків: іспанця Хорхе Лоренсо (Jorge Lorenzo) та італійця Андреа Довіціозо (Andrea Dovizioso). Що може бути спільного у мотобренду та автомобільного бренду? Відповідь лежить на поверхні - вони обоє пристрастно люблять перегони.

Щоб гідно привітати обох водіїв Ducati, ми вручили кожному з них персоналізований шолом CUPRA, на якому зображені їхні перемоги та історії успіху. Після цього вони отримали можливість вперше сісти за кермо нашого гоночного автомобіля CUPRA - моделі CUPRA TCR з новою високоефективною коробкою передач DSG і двигуном потужністю 350 к.с. Де? На гоночній трасі в Кастельулі (Castellolí), яка однаково добре підходить як для мотоциклів, так і для гоночних авто.

На трасі обох мотогонщиків супроводжували двоє наших найкращих професійних водіїв CUPRA TCR. Перший з них - Пепе Оріола (Pepe Oriola), наймолодший водій серед учасників чемпіонату світу з шосейно-кільцевих перегонів (WTCC). Другий - Хорді Жене (Jordi Gené), досвідчений пілот, який у період з 2005 по 2010 рік виступав на чемпіонаті WTCC, а в 2018 році на своєму CUPRA виборов перемогу у 24-годинних перегонах на трасі Нюрбургрингу.

Запустити відео

Наша головна мета - переосмислити автоспорт. Тому ми об'єднали наші зусилля. Одна команда, один клан, одна ДНК, яка залишається вірною своїм спортивним генам. Разом ми кинемо виклик статус-кво та досягнемо нових висот в автоспорті. У цьому й полягає інтрига.