UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Час пограти

Техніка для перегонів значно розвинулася протягом останніх десятиліть. Візьмемо, наприклад, CUPRA TCR. Його перероблена коробка передач DSG з покращеними характеристиками дозволяє водієві повністю відчути усі 350 к.с. Завдяки наявності шестиступінчастої послідовної коробки передач, електронної рейки, покращеної картографії, збільшеного кута розвороту і ще більш функціонального керма CUPRA TCR схожий на автомобіль з майбутнього.

Те саме можна сказати про гоночні відеоігри. Починаючи від реалістичної 3D-графіки, закінчуючи джойстиками з примусовим зворотним зв'язком та багатокористувацькою мережею, сьогоднішні ігри обіцяють занурити нас у найреалістичнішу гоночну атмосферу. Так, це все розваги та ігри для любителів гонок, але що з цього отримують професійні водії?

Ми розпитали чемпіонів світового класу з перегонів, яких нещодавно вітали "на борту" CUPRA. Даніель Хаглеф, співзасновник PWR Racing. Молодий Мікель Азкона, також PWR Racing і володар титулу минулорічного чемпіонату Європи з TCR. Том Коронель з Comtoyou Racing, пілот з найтривалішою історією у змаганнях з TCR. А Орельєн Паніс, також із Cometoyou Racing, зібрав вже 6 перемог та 17 подіумів, і це в його лише 24 роки. Це пілоти, які змагатимуться за CUPRA на CUPRA TCR протягом майбутнього сезону 2019 року на Кубку світу серед турінгових автомобілів (WTCR).

Запустити відео

Що ви думаєте про ігровий досвід перегонів?

Даніель Хаглеф: Перегонові відеоігри дивовижні. Я і деякі мої друзі з перегонів, ми грали у них разом. Ви відчуваєте майже таке ж відчуття, як коли ви мчите на гонках на справжній машині, коли змагаєтесь з друзями і сидите в одній кімнаті. Мені подобається це відчуття, як на треках, так і у відеоіграх. Я отримую той самий адреналін, відчуваю ті ж почуття та зосередженість. Якщо я можу залишатися по-справжньому зосередженим у відеоіграх, я точно можу це зробити в гоночному автомобілі.

Мікель Азкона: Перегонові відеоігри дуже корисні. Ви можете дослідити локації і маршрути, якими ніколи в житті ще не їздили. Це дуже важливо, особливо для мене цього року. Є 8 нових треків, з якими я можу познайомитися. Треба регулярно грати, щоб мати змогу їхати швидше.

Том Коронель: Відчуття під час перегонових відеоігор дуже схожі на те, що ви відчуваєте на реальних трасах. Я називаю це 2D проти 3D. У відеоіграх це 2D, тож ви все одно щось втрачаєте. Скажімо просто, це на 66,666% схоже. Коли я бачу, як далеко просуваються молоді водії з відеоіграми, я починаю шкодувати, що такого не було у мої часи.

Орельєн Паніс: Існує чимало симуляторів, які насправді близькі до реального досвіду. Я багато працюю з ними, щоб вивчити трек, наприклад. Але завжди залишається різниця між віртуальним досвідом і реальним життям. Насправді важко змоделювати ідеальну річ. Але працювати і вивчати треки, а також деякі налаштування автомобіля- це корисна справа для нас.

Що ви відчуваєте, коли в реальному житті берете участь у перегонах у якості пілотів CUPRA?

Даніель Хаглеф: Я володію CUPRA Ateca, це мій особистий автомобіль, на якому я їжджу в Швеції. Це чудова машина. Я захоплююсь брендом і його продуктами. А змагатися на світовому рівні і представляти цей бренд - то просто дивовижно.

Мікель Азкона: Я працюю в CUPRA вже 4 роки. Отже, ми як сім'я, я знаю всіх людей. Минулого року я виграв з ними TCR в Європі, і цього року ми будемо робити ще більше.

 Том Коронель: CUPRA - молодий амбітний бренд, який наразі формує свій характер і стиль, і вони мені подобаються. Я обираю CUPRA через команду. Тут я почуваюся добре, і за цим стоять насамперед дивовижні люди.

Орельєн Паніс: Я думаю, CUPRA - одна з найкращих машин у серії TCR. У минулому ми бачили, що CUPRA завжди бореться за перемогу, завжди претендує на чемпіонський титул... Я справді пишаюся тим, що став пілотом CUPRA зараз.

А яке то відчуття - керувати CUPRA TCR у реальному житті?

Даніель Хаглеф: CUPRA TCR - виграшний автомобіль, оскільки ми це добре знаємо. Це суміш надійності та продуктивності. Це ідеальний автомобіль для чемпіонату світу.

Мікель Азкона: CUPRA TCR - хороший автомобіль для швидкісних поворотів та гальмівних точок. Суцільне задоволення від високої швидкості, оскільки їхати не складно, і ви справді легко можете їхати дуже швидко.

Том Коронель: Ви можете перемагати в гонках за допомогою CUPRA TCR. Якщо ви відчуваєте цю можливість і вірите у себе.

Орельєн Паніс: Я дуже добре почуваюся в CUPRA TCR. Він справді міцно, дуже стабільно тримається на трасі. Тож тепер для нас дуже важливо набирати очки і вигравати гонку.