UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA e-Racer у перегонах серії ETCR

CUPRA формує майбутнє автоспорту і привносить на гоночну трасу цілковито новий досвід. Серія ETCR, як видно вже з назви, стане першим у світі чемпіонатом за участі електричних автомобілів класу «туринг» різних брендів. Оскільки технічний регламент ETCR розроблений на основі характеристик CUPRA e-Racer, наш автомобіль буде стандартом для інших марок, які захочуть взяти участь у новому чемпіонаті.

До участі в серії ETCS допускатимуться 4- або 5-дверні серійні легкові автомобілі, у яких, так само як і в TCT-моделях, крутний момент передається через одноступеневу трансмісію безпосередньо на задні колеса. Дочірня компанія концерну WSC під назвою WSC Technology, яка розробила TCR, постачатиме весь пакет обладнання платформи, до якого входять двигун, трансмісія, інвертор, а також модуль акумуляторної батареї ємністю 65 кВт·год. Деталі можна встановлювати на автомобілі, зокрема на ті, що відповідають вимогам регламенту TCR.

Ми прагнемо продемонструвати потенціал електромобілів класу «туринг». За еталон класу береться CUPRA e-Racer. Максимальна швидкість у 270 км/год, прискорення від 0 до 100 км/год усього за 3,2 секунди та ємність акумуляторної батареї, якої вистачає для подолання 40 км з максимальною частотою обертання, наново визначають вимоги до справжнього гоночного автомобіля. Перегляньте відео, щоб відчути захват від найближчого майбутнього.

Запустити відео

Ми переконані, що електромотори - майбутнє автоспорту, і серія ETCR є тільки першим кроком у цьому напрямку. Стежте за нами в Instagram (@CUPRA_Racing) та слідкуйте за революцією в автоспорті й серією ETCR, (перший сезон у 2020 р.).