UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Чому ми беремо участь у перегонах?

Власне кажучи, в автоспорті все залежить від точності. У кінцевому підсумку нерідко саме мілісекунди вирішують, хто стане переможцем. Швидкість і кут, під яким водій наближається до повороту. Ретельно прорахований цикл згоряння, який забезпечує максимальну потужність двигуна. Це процес підрахунку найменших одиниць вимірювання для утворення єдиного і великого цілого. І ще дещо.

Автоспорт - це завжди пристрасть у чистому вигляді. Для фанатів, які щосили мотивують свої команди. Для інженера, серце якого б'ється так само швидко, як обертається розроблений ним двигун. Для водія, який після програних перегонів у розпачі падає на коліна. Ми не прагнемо бути найкращими чи першими. Перемога для нас не головне, хоча хтось може й не погоджуватися з такою точкою зору. Ми виїжджаємо на трасу, тому що хочемо з кожним колом ставати кращими. А ще - тому, що ми рішуче налаштовані знаходити нові шляхи та наново визначати майбутнє автоспорту.

 CUPRA на чемпіонаті з супербайку (WSBK): автомобіль чи мотоцикл? Назва CUPRA (скорочення від "Cup Racer" - кубковий гонщик) символізує динамічний потенціал і пристрасть до перегонів. Тому ми підтримали чемпіонат світу з супербайку 2018 року (WSBK, «World Superbike») в якості спонсора і надали офіційний пейс-кар для змагань, які пройшли в 11 країнах на 3 континентах.

Запах спаленої на асфальті гуми, ревіння моторів чи адреналін: усе це дає неймовірні відчуття, дає змогу відчути себе живим. І саме тому ми тут з усією нашою пристрастю.