UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA BORN

Перший електромобіль бренду CUPRA пройшов випробування у -30ºC.

Зимовий час, до Полярного кола кілька кілометрів. Нескінченна білосніжна земля, де місцеві жителі мають близько 200 слів тільки для опису снігу. Температура за бортом -30ºC, гоночна траса на замерзлому озері площею 6 км². У цьому середовищі інженери CUPRA протягом двох років випробовували автомобіль та застосовували найсучасніші технології, щоб вивести розробку CUPRA Born на найвищий рівень. Зараз, на заключному етапі випробувань перед світовою прем'єрою, вони досягають меж за найскладніших умов на першому 100% електричному автомобілі бренду.

Запустити відео

Електрична продуктивність у жорстокій холоднечі

Вирішальний етап у розвитку CUPRA Born. Команда CUPRA проводить понад 1000 випробувань електромобіля при найхолодніших температурах у світі. Тест на довговічність складається з проїзду 30000 кілометрів вдень та вночі. Метою є забезпечення того, щоб CUPRA Born працював якнайкраще в будь-яких умовах.

100% адреналін у характері CUPRA.

Динамічність першого 100% електричного CUPRA була вирішальним аспектом у його розробці. Динамічне управління шасі та різні налаштування міцності амортизаторів перевіряються на трасі на замерзлому озері. Для збільшення ковзання внутрішня смуга більш відполірована, ніж зовнішня. Таким чином, інженери можуть вдосконалювати свої спортивні навички, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Точність гальмування

CUPRA Born випробовується на трасах, на яких у різних поєднаннях зустрічаються і крига, і голий асфальт. Це створює зовсім різні умови зчеплення. Команда CUPRA створює для своєї розробки найскладніші умови випробування. Датчики на всіх чотирьох колесах аналізують кожен тип місцевості, щоб визначити рівновагу для найбільш стабільного гальмування.

Безумовний комфорт.

Оскільки CUPRA Born живиться цілком від електробатареї, система кондиціонування здатна негайно реагувати на зміни. Навіть при -30ºC автомобіль забезпечує максимальну потужність нагріву з першої секунди. Незважаючи на відстань майже у 4000 км від технічного центру в Марторелі (Барселона), інженери мали можливість застосувати найсучасніші технології, такі як 3D-принтери, розробляючи кондиціонер. Перед ними стояла ціла низка завдань: з одного боку, створити безшумну систему, з іншого - зберегти максимальну ефективність і таким чином досягти найкращого відчуття комфорту та найвищого ступеня автономності.

Серійний CUPRA Born з'явиться незабаром.

Перший 100% електричний автомобіль від CUPRA успішно пройшов кожне з 1000+ екстремальних випробувань, які йому влаштували. Його не злякати найжорстокішими умовами експлуатації, адже на його боці технологічність, продуктивність, динаміка, точність гальмування та безумовний комфорт. Світова прем'єра першої 100% електричної моделі від CUPRA відбудеться на початку травня 2021 року.

Зображення та комплектація автомобіля наведені для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у офіційних дилерів CUPRA на території України, а також можуть містити опційне обладнання, доступні за додаткову плату.