UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA el-Born із повністю електричним приводом.

CUPRA Born стане першою моделлю з повністю електричним приводом

  • Новий CUPRA Born вражає ефектною зовнішністю
  • Спортивний характер автомобіля помітний і в салоні
  • Новий CUPRA Born будуть виготовляти на заводі в німецькому місті Цвікау

Іспанський спортивний бренд CUPRA підтвердив сьогодні плани щодо випуску в наступному році нової моделі з повністю електричним приводом. Новий CUPRA Born повинен радикально змінити ситуацію на ринку електромобілів. Вже у минулому році концепт-кар Born був уперше представлений на Женевському автосалоні та отримав схвальні відгуки за виразну елегантність та ефектну зовнішність.

 

Від доведеної до ідеалу концептуальної розробки - у серію

Після прем'єри на Женевському автосалоні колектив дизайнерів CUPRA продовжив роботу над удосконаленням автомобіля, щоб додатково підкреслити його спортивний характер та вражаючу зовнішність. Узявши за основу динамічну харизму та передові технології, такі як високотехнологічна система привода, розробники CUPRA зайнялись послідовним доведенням автомобіля до ідеалу. Результатом стала перша модель бренду з повністю електричним приводом: CUPRA Born. Автомобіль будуть виготовляти на заводі в німецькому місті Цвікау.

Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths), віце-президент SEAT з маркетингу та збуту і генеральний директор CUPRA, пояснює: "CUPRA Born поєднує всі унікальні особливості бренду CUPRA. За рахунок подальшого удосконалення ми підняли початкову концепцію на новий еволюційний рівень. Цей автомобіль слугує доказом того, що електромобілі можуть бути спортивними і водночас завдяки значному запасу ходу цілком придатними для щоденної експлуатації."

Запустити відео

CUPRA Born створений на основі платформи MEB концерну Volkswagen та оснащений найсучаснішими технологіями, до переліку яких, зокрема, входять проєкційний дисплей із функцією доповненої реальності (AR) та мультимедійна система з 12-дюймовим дисплеєм і повноцінними комунікаційними можливостями. На додачу до любові до деталей та високої якості матеріалів у салоні автомобіля добре помітна особлива увага CUPRA до екологічної сталості Born, яка знайшла своє вираження у використанні матеріалів, отриманих шляхом переробки вторсировини. За допомогою спортивних ківшеподібних сидінь та керма з режимом CUPRA модель CUPRA Born демонструє свої амбіції у сфері динаміки.

Новий CUPRA Born вийде на ринок Європи у 2021 році. Він поєднує раціональну з погляду екології мобільність із динамічним характером, який так подобається автолюбителям. CUPRA Born поєднує унікальний та ексклюзивний дизайн із найпрогресивнішими технологіями та обмеженим впливом на екологію, що став можливим завдяки приводу з відсутністю локальних викидів.