UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Новий концепт CUPRA Tavascan.

Майбутнє вже тут, і воно цілком електричне. Знайомтеся з концепт-каром CUPRA Tavascan, першим повністю електричним автомобілем для міста від CUPRA.

«Крім першого самостійно розробленого нами гібридного позашляховика, який вийде на ринок у 2020 році разом із двома іншими потужними моделями з гібридним приводом із заряджанням від електромережі, наш рівень технічної компетенції підтверджує перший у світі повністю електричний гоночний автомобіль класу «туринг» - модель CUPRA e-Racer. Презентуючи концептуальний автомобіль CUPRA Tavascan, ми втілюємо в життя своє бачення спортивного авто з повністю електричним приводом», - пояснює генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths).

Великий купеподібний кросовер із взірцевою аеродинамічністю отримав повністю електричний привод. Два електромотори мають сукупну потужність у 225 кВт (306 к.с.). Акумуляторна батарея ємністю 77 кВт·год забезпечує запас ходу до 450 кілометрів. 

В екстер'єрі CUPRA Tavascan динаміка й елегантність вдало поєднуються з ефективністю: передня частина підкреслює наявність у концепт-кара електричного серця, а глибоко посаджений підсвічуваний логотип CUPRA виступає справжньою окрасою. Прорізи повітрозабірників виконують аж ніяк не декоративну функцію: вони підвищують ефективність, рівномірно розподіляючи повітря над кузовом або спрямовуючи його всередину для охолодження акумуляторної батареї. Аеродинаміка є важливим компонентом концепт-кара CUPRA, зокрема для його дизайну: під виразними колісними арками красуються 22-дюймові легкосплавні диски зі спицями у вигляді лопатей турбіни, що ефективно відводять потоки повітря та сприяють зниженню аеродинамічного опору. Дифузор у задній частині теж сприяє оптимізації аеродинаміки й водночас надає моделі підкреслено спортивного та заразом елегантного вигляду. Суцільна світлова смуга, посередині якої розташований логотип CUPRA з підсвіткою, додатково підкреслює самобутній характер CUPRA Tavascan.

Благородні поверхні концепт-кара завдяки лакофарбовому покриттю виглядають, наче рідкий метал. Експресивну зовнішність автомобіля підкреслюють елементи з карбонового волокна, забарвлені в колір кузова, і вишукані мідні деталі.

Гармонійні лінії екстер'єру знаходять своє продовження в салоні CUPRA Tavascan. Унаслідок ідеального поєднання матеріалів найвищої якості та технологій завтрашнього дня утворився інтер'єр, атмосфера якого забезпечує бездоганний баланс між зручністю орієнтування водія та комфортом пасажирів. Використавши контрастні кольори й карбонові елементи, дизайнери CUPRA створили унікальний за рівнем динамізму салон. Пасажирів незмінно зустрічає м'яка світлодіодна підсвітка салону.

Запустити відео

Контрастні елементи зі шкіри, карбону й Alcantara® утворюють емоційний і водночас приємний інтер'єр.

Ківшеподібні сидіння з рельєфною шкіряною оббивкою пропонують комфорт і безпеку завдяки бездоганному поєднанню форми й функціональності. Передня панель криловидної форми не лише приваблює погляд, а й забезпечує прекрасне відчуття простору. Водій отримує всю потрібну інформацію за допомогою повністю цифрового дисплея діагоналлю 12,3 дюйма, який доповнює 13-дюймовий дисплей мультимедійної системи.

За потреби оснащення салону концепт-кара можна налаштувати: наприклад, великий екран можна повернути в бік водія. Завдяки наявності вбудованих у ківшеподібні сидіння динаміків і роз'ємів для підключення смартфону CUPRA Tavascan пропонує цілковито нові враження від користування автомобілем.

CUPRA заново визначає потужність: За допомогою CUPRA Tavascan іспанський спортивний бренд демонструє своє бачення пкупеподібного кросовера з повністю електричним приводом. Свою назву концепт-кар CUPRA Tavascan отримав на честь розташованого в ідилічному куточку Піренеїв села, що вирізняється захопливими ландшафтами й довколишньою природою. Світова прем'єра CUPRA Tavascan відбувся в межах минулорічного міжнародного автосалону у Франкфурті (IAA).