UrbanRebel

DarkRebel

Відзеркалення надзвичайного оточення

Ми створили колаборацію з Паоло Пеллегріном, щоб підкреслити унікальність CUPRA Formentor, який буквально зливається з місцем, що є домівкою для надзвичайно величних ландшафтів, існування яких втім знаходиться під загрозою.

Запустити відео

Людина за об'єктивом

Паоло Пеллегрін є одним із провідних фотожурналістів у світі та є членом Magnum Photos з 2005 року. Він задокументував чимало великих катастроф і конфліктів цього покоління, від революцій до воєн і цунамі. Пеллегрін прагне, щоб його робота «створювала мости» і своїми фотографіями показує важливі речі, розказує про те, що знаходиться глибше, а не на поверхні. Маючи витончений і чутливий погляд, він створює для своєї аудиторії роботи, які вібрують та резонують з нею.

Зйомка екосистеми, що розвивається

Ця фотовиставка розпочалася з нашої подорожі до Гренландії, де проходив гоночний чемпіонат Extreme-E. Це серія перегонів, що відбувається на територіях одних з найбільш екстремальних і незайманих місць на планеті: в пустелі, у тропічних лісах, на льодовиках, узбережжі океану і в Арктиці.

Організатори перегонів прагнули, звісно, викликати у глядачів адреналін, але водночас мали на меті надихнути учасників і спостерігачів на зміни і усвідомлення важливості питань екології. В рамках підготовки до чемпіонату епічні відкриті ландшафти було перетворено на гоночні траси, але після себе учасники не залишали  жодного вуглецевого сліду, адже у перегонах брали участь виключно електричні позашляховики.

З бажанням вшанувати цю концепцію ми об'єдналися для фотокампанії з Пеллегріном і вирушили у подорож по Гренландії на CUPRA Formentor, який кожною гранню відзеркалював потужну силу найбільшого острова світу. Ми фіксували на камеру найвіддаленіші пейзажі та природу, яка постійно зазнає незворотніх змін.

Необхідність змін

Фотозйомка має подвійну природу. З одного боку, фото передають приголомшливе відчуття тиші, а разом з тим показують надзвичайно раптові зміни в природі, які відбуваються прямо на наших очах. Ця кампанія відображає дух бренду CUPRA, дух свободи, яка пробивається крізь монотонність і провокує приплив чистих емоцій, водночас відновлюючи зв'язок з нашим оточенням і підвищуючи обізнаність про необхідність дій заради збереження нашої планети.

Пеллегрін наголошує на важливості критичного погляду на складність відносин між людством і природою. На колажах, які він створив, кадри автомобіля та пейзажу розміщені поруч, зливаючись і контрастуючи один з одним. Гладкі поверхні автомобіля відбивають могутні на вигляд, але такі тендітні грані природи, резонуючи з потребою нашої уваги та наших дій.

Кампанія пов'язує унікальну красу CUPRA Formentor з приголомшливою та чистою неосяжністю наших екосистем, з якими нам так пощастило все ще співіснувати. Гренландія та багато інших величних частин світу знаходяться під загрозою існування, і нам потрібно об'єднатися, аби боротися, захищати та зберігати їх. І це ми маємо робити навіть не для себе, а для самої природи.