UrbanRebel

DarkRebel

CUPRA FORMENTOR VZ5

Запустити відео

Після появи CUPRA Formentor минулого року любителі високої продуктивності та спортивної майстерності вже мали можливість випробувати нашу першу унікальну модель. Автомобіль розроблений виключно для втілення нашої віри у приголомшливі інновації. Але оскільки цей є основоположним принципом для всього, що робить CUPRA, то це було лише питанням часу, коли ж ми підемо далі. Який результат? Formentor CUPRA VZ5.

Назва CUPRA Formentor VZ5 - це поєднання іспанського слова "Veloz", що означає "швидкість", та "5" для позначення вдосконаленого 5-циліндрового двигуна з вражаючим потенціалом. CUPRA Formentor VZ5 - це новий шедевр сучасних технологій та дизайну, це наш найдосконаліший вираз чистої продуктивності та ексклюзивності CUPRA.

Чого можна очікувати від VZ5 зараз? Найпотужніший CUPRA всіх часів має динамічний 2,5-літровий 5-циліндровий двигун, який видає вражаючі 390 к.с., продукуючи при цьому найприємніший і найпривабливіший шум двигуна серед автомобілів у всій лінійці бренду. Він досягає швидкості у 100 км/год лише за 4,2 секунди і здатний сягати максимальної швидкості у 250 км/год. Крім того, він оснащений революційною коробкою передач із подвійним зчепленням для плавнішої, швидшої зміни передач та технологією повного приводу 4Drive, яка дбає про чуйне зчеплення та спритність у будь-якій уявній ситуації.

Подальша індивідуалізація досвіду водіння відбувається за допомогою вибору режиму їзди. На вибір пропонується декілька різноманітних конфігурацій параметрів руху і роботи шасі, рульового управління та подачі потужності. На додачу до цього VZ5гальма AKEBONO (375 мм), які гарантують чудову йому силу гальмування.

Вишуканий дизайн

VZ5 оснащений 20-дюймовими легкосплавними дисками, які покращують керованість та водночас додають вигляду ще більше вишуканості. Зовнішній вигляд VZ5 ідеально пасує для швидкості й доповнений деталями з вуглецевого волокна у відповідному стилі. Цей унікальний дотик CUPRA на бічних спойлерах та задньому дифузорі відчутний навіть на алюмінієвому логотипі мідного кольору: ексклюзивна деталь, яку можна знайти лише на VZ5. А завдяки новим міцним бамперам, потужному двотрубному вихлопу та спеціальному лакофарбовому покриттю в тайгово-сірому кольорі естетика VZ5 просто не залишає простору для уяви.

В інтер'єрі ви знайдете абсолютно нові сидіння CUPBucket з ексклюзивної шкіри з чудовою боковою підтримкою та рівнем комфорту, а також цифровий кокпіт діагоналлю 26см (10,25"), який переносить всі дані про рух безпосередньо у ваше поле зору. А що стосується синхронізації й підключення, ви можете отримати доступ до автомобіля з будь-якого місця за допомогою додатку CUPRA CONNECT. Крім того, дані з інформаційно-розважальної мережі та системи навігації відображаються на екрані мультимедіа-системи діагоналлю 30,5 см (12") з високою роздільною здатністю.

Інноваційна техніка

На додаток до численних вражаючих високопродуктивних можливостей та унікальних конструктивних особливостей моделі вбудовані напівавтономні технології допомоги водієві є вишенкою на цьому торті під назвою VZ5. Поєднуючи велику кількість октану та невпинну потужність повного бензинового приводу з новітніми, найбільш інноваційними технологіями та функціями безпеки, VZ5 стає абсолютно новим гравцем у грі і диктує свої правила. 


Справжнє творіння CUPRA, Formentor VZ5 - це те, що просто необхідно випробувати, аби достовірно оцінити ступінь його безмежного потенціалу. Це уособлення ефективності ДВЗ: об'єкт тривалого вшанування всіх "Petrol Heads". А обмежений тираж лише у 7000 екземплярів гарантує виключну ексклюзивність моделі.