UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Сучасний. Неординарний. Унікальний.

Новий CUPRA Ateca

Дуже рідко вдається поєднати різні елементи, щоб створити щось нове, вражаюче і неймовірне. Часто такі нові витвори виходять далеко за межі можливого. Вони збуджують уяву і розповідають історію нової надзвичайної людської пригоди. Такі елементи поєднує в собі новий CUPRA Ateca. Спортивний характер поєднується зі стильною елегантністю. Символ стриманої енергії та збалансованого контролю.

Новий CUPRA Ateca уособлює унікальний профіль характеристик CUPRA та демонструє самобутність і віру у свої сили. Він пропонує простір і комфорт кросовера, але вражає потужністю, яка шукає собі подібних. Динаміка і чіткість. Неприборканий темперамент і контрольована стриманість. CUPRA Ateca - більше, ніж просто автомобіль. Він символізує новий стиль життя.

Віце-президент CUPRA з маркетингу та збуту так описує бренд: "Він викликає відчуття приналежності, гордості, сміливості та рішучості. Саме такі якості ми поділяємо зі своїми клієнтами". А в формі CUPRA Ateca вони набувають чітких обрисів. Він збуджує потяг до життя і перетворює його на щось велике і цілісне.

Тому CUPRA Ateca - не просто виняткова ідея, а частина унікальної спільноти. Ми просто не слідуємо за юрбою. Ми визначаємо власні правила. Ми знаходимо речі, які нас збагачують, і створюємо на їхній основі щось нове. Не для всіх, а для кожного з нас. Нас вирізняє здатність позбавлятися стереотипів. Саме тому ми настільки успішні у своїй роботі, результатом якої, власне, і є CUPRA Ateca.

Отже, сідайте за кермо автомобіля, який революціонує галузь. Визначте поняття преміальності по-новому. І не припиняйте думати по-іншому. Адже новий CUPRA Ateca створений для справжніх водіїв, а не для тих, кому потрібен просто символ статусу. Це автомобіль, який приносить задоволення і разом з тим дає змогу тримати ціль перед очима. Автомобіль, розроблений для гоночної траси, що демонструє свій реальний потенціал на звичайній дорозі. Створений для вільних духом людей, які самостійно обирають свій шлях.