UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Натхнення для світу. З Барселони.

Пристрасть. Неухильність. Та безумовне прагнення до перемоги. Ця позиція вирізняє обидва бренди з Барселони. І саме вона лежить в основі такого унікального зв'язку.

«CUPRA і ФК «Барселона». Партнерство на п’ять сезонів».

З гоночної траси на газон. Наше сучасне бачення спортивного характеру і нових напрямків розвитку ми приносимо і в сферу футболу. На наступні п'ять сезонів. Як офіційний партнер з питань автомобілів та мобільності найбільшого футбольного клубу нашого рідного міста - ФК «Барселона». Із ФК «Барселона» нас пов'язує набагато більше, ніж просто класичне партнерство. У нас однакові цілі. Ми поділяємо однакові цінності. І маємо однакове походження.

 

CUPRA та ФК «Барселона» - родом із Барселони. Наша спільна позиція - динамічна, потужна і досконала. Ми разом робимо ставку на підтримку молодого покоління. І не йдемо на поводу у мас. Прокладаємо власний шлях. Неухильно. Та оригінально.

  

Як глобальний офіційний партнер славетного футбольного клубу, ми будемо надавати автомобілі CUPRA представникам керівного складу ФК «Барселона» та для проведення офіційних заходів. Під час усіх домашніх матчів клубу CUPRA буде представлений за допомогою VIP-боксу на стадіоні «Камп Ноу» і тимчасової торгової точки бренду біля стадіону. Завдяки цьому фанати «Барси» зможуть у майбутньому дізнаватися про наше сучасне бачення спортивного характеру. Стадіон стане нашою випробувальною трасою. Для нових розробок та нових концепцій міської мобільності.

Ми приготували ще багато сюрпризів. Ви будете у захваті.