UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Стиль життя CUPRA — пристрасть, помножена на два

DJ Argy.

Розкажіть нам щось про вашу пристрасть до музики

 

Коли мені було 15, я частенько затримувався в музичному магазині за рогом. Одного дня хлопець, який там працював, дав мені компакт-диск із програмою для написання музики. Я встановив її на свій комп'ютер і тиждень не виходив з дому. Так все й почалося. І ось я вирушаю у світове турне.

Як виглядає ваш творчий процес?

 

Я завжди створюю свої треки в студії, зазвичай рано-вранці. Мій графік сну відрізняється від більшості інших митців, як не дивно, але він більше підійшов б співробітнику банку.

Я створюю свою музику наодинці. Перебування на самоті впливає на мене дуже заспокійливо, до того ж усамітнення, як правило, збуджує мою креативність. В електронній музиці рідко працюють спільно з кимось.

Але я охоче працюю з людьми, таланти яких зовсім не схожі на мої, тому я залюбки працюю зі співаками: у нас різні здібності, але одна пристрасть. Це щось неймовірне, коли ти зустрічаєш людей, які охоче займаються чимось із пристрастю, слухають виключно себе, а тоді ти створюєш щось разом із ними.

Ви відчуваєте зв'язок зі своєю аудиторією, коли виступаєте як діджей?

 

Виступи наживо для мене зовсім унікальний чуттєвий досвід, я втрачаю відчуття простору й часу, так само як під час роботи над новою композицією в студії. Таку здатність мають не тільки креативні люди. Це трапляється з кожним, коли те, що відбувається тут і зараз, відсуває все інше на задній план.

Магія або мистецтво полягає в тому, щоб довести аудиторію до стану, в якому вона повністю розкривається і готова танцювати під будь-що. Інакше на зміну діджеям вже давно прийшли б автоматичні списки відтворення. Немає чарівної кнопки, за допомогою якої можна було б миттєво підняти настрій.

Я практично руками можу відчути цей стан. Я точно відчуваю момент, у який між публікою, для якої я граю свою музику, та мною виникає зв'язок. Але таке задоволення я відчуваю тільки за умови, якщо поділяю спільну пристрасть з іншими.

 

Приклади?

 

Я захоплююсь людьми, які переживають свій час. Такі митці, як Рюїчі Сакамото (Ryuichi Sakamoto), творчість якого надзвичайно різнобічна, і через п'ятдесят років звучать дуже гарно. Як правило, прикладами для мене є дуже багатогранні та продуктивні люди, які залишаються вірними собі протягом тривалого часу. Найвища мета - непідвладна часові музика.