UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA. Історія про стравжні прагнення.

CUPRA з гордістю представляє новий неповторний відео-ролик, який демонструє невблаганний дух тих, хто любить справу, якою займається, і прагне отримувати яскраві враження від життя. Історія про людей, а не про машини чи цифри. Людей, яких об'єднує спосіб мислення. У гаражі, на гоночному треку і на тлі сучасних урбаністичних ландшафтів глядачі ролику спостерігають за командою лонгбордистів, які образно втілюють амбіційний дух бренду CUPRA.

Запустити відео

Вони повертаються до майстерні, щоб регулювати та калібрувати, перш ніж виїхати з усією пристрастю і знаннями на справжню дорогу. Вони доводять свій продукт до довершеної, досконалої форми. Головні герої фільму, обладнані індивідуальними костюмами та високопродуктивними шоломами, катаються на лонгбордах. Вони сповнені енергії і грації, що ідеально відображає сучасне бачення спортивності, яке об'єднує усю лінійку продуктів CUPRA.

Зустріч з людьми, які досвідчені та одержимі тим, що роблять: вони об'єднуються, керуючись спільними цінностями та амбіціями. Це CUPRA. Рідкісні, але не ексклюзивні. Неймовірні автомобілі для неймовірних людей, які до дрібниць опанували справу свого життя. У CUPRA ми створюємо світ навколо потужності. Ми зосереджені на гоночному досвіді і надихаємося цією енергією, пристрастю та духом для створення наших автомобілів .

Тут ми бачимо цю концепцію, представлену через чисту енергію під час "високооктанового" спуску на лонгбордах. Сутність непокори, з якою взаємодіють впевнено і безперервно так, ніби це друга натура. Спираючись на багаторічний досвід: тут не йдеться про час проходження кола, а скоріше про насолоду від моменту - кожної миті, тут і зараз. Головне, що для перевизначення перегонів та майбутнього мобільності більш за все потрібні знання, вміння та досвід.