UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA x De Antonio Yachts

Ми - CUPRA, бренд, який відважно кидає виклик сьогоденню. Ми продовжуємо рухатися вперед і вибудовувати власний всесвіт експірієнсу навколо гострих відчуттів, адреналіну та емоцій від водіння. Минулого року ми анонсували наше партнерство з заснованим у Барселоні суднобудівним заводом De Antonio Yachts . Сьогодні ж ми готові представити світові перший продукт нашої співпраці.

Запустити відео

 

D28 Formentor - це високопродуктивна яхта, на створення якої нас надихнула поява першої унікальної моделі бренду CUPRA Formentor. Ми раді показати D28 Formentor у всій його красі на виставці в порту Марина-Вела в Барселоні, де він буде показаний разом зі спеціальним виданням автомобіля: з потужністю 390 к.с., CUPRA Formentor VZ5, яке буде випущено у лімітованій кількості з 7000 одиниць.

Президент CUPRA Уейн Гріффітс сказав: "Наше бачення надихати світ з Барселони не знає кордонів, і зараз ми переносимо наше бачення сучасного дизайну до морських просторів. Завдяки цій співпраці ми хочемо продемонструвати прагнення CUPRA поєднати високі показники продуктивності з неповторним стилем і вишуканим дизайном. D28 Formentor від De Antonio Yachts - це лише початок, тому що ми вже зараз ми починаємо працювати над створенням гібридної яхти, яку ми прагнемо випустити вже наступного року".

Ідеальний симбіоз продуктивності й дизайну

Старт продажів новинки планується на кінець 2021 року. D28 Formentor має довжину 7,99 метра і може бути розширений, шляхом додавання півметрової кормової платформи. Його зовнішній вигляд має характерний корпус у брендовому кольорі CUPRA Petrol Blue з кількома вигинами у чорному та вуглецевому волокні, а також іншими помітними елементами, які додають елегантності та спортивності його рульовій рубці.

 Його V-подібна конструкція корпусу дозволяє шоуботу потужністю 400к.с. розвивати швидкість у 40 вузлів, а також плавно плавати на крейсерській швидкості. Завдяки чудовому розподілу ваги яхта з просторою палубою демонструє взірцеву стійкість при швартуванні. D28 Formentor вирізняється зовнішніми елементами, простими лініями та динамічним дизайном. Оздоблення синього кольору й елементи у мідних тонах додаються яхті елегантності та спортивності. Простір на борту сплановано згідно з концепцією "прогулянки", тож пасажири можуть під час подорожі зручно і вільно пересуватися по периметру судна (максимальна місткість - до десяти людей).

Марк де Антоніо, співзасновник De Antonio Yachts, зазначив, що "De Antonio Yachts народився завдяки морській пристрасті та зацікавленню в інноваціях і будівництві спортивних яхт з сучасним дизайном. CUPRA поділяє той самий дух; наше спільне рідне місто - Барселона, і ми однаково віримо у потенціал нашого міста як світового еталона для космополітичного дизайну "

De Antonio Yachts Стен Хмілевскі каже: "І De Antonio Yachts, і CUPRA прагнуть до високого рівня технологічного розвитку наших продуктів, і в колаборації ми працюватимемо над застосуванням найкращих інновацій у світі мореплавання. Дуже пишаємось цим першим шоуботом і вважаємо його вдалим початком перспективної і багатообіцяючої співпраці".

Lifestyle-всесвіт CUPRA

У CUPRA ми співпрацюємо з брендами, які поділяють нашу мову дизайну і спосіб створення досвіду. У спільному прагненні створити ексклюзивні та лімітовані колекції продуктів, що відображають стиль життя CUPRA, ми також працювали зі світлотехнічною компанією Marset над створенням Chispa by Marset для CUPRA, портативної, акумуляторної, акумуляторної дизайнерської лампи. Крым цього, ми випустили ексклюзивну колекцію кросівок спыльно з міжнародним модним брендом Mikakus. На капсулу Mikakus x CUPRA нас надихнув дизайн CUPRA Formentor. Ще ми розробили ексклюзивні колекції сумок, аксесуарів та сонцезахисних окулярів у колаборації з TRAKATAN та L.G.R.