UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

Новий
CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
Новий
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
Новий
CUPRA
Leon Sportstourer
Від 1 425 048,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

CUPRA ПРЕДСТАВЛЯЄ ТІЗЕР ДО RPM

Справжні інновації не можуть існувати без того, щоб ставити під сумнів і розширювати межi сприйняття. Це дух відважних, хто кидає виклик буденності, і це саме те, що надихає і рухає нас. CUPRA створює автомобілі, які виходять за встановлені межі задля того, щоб ви спробували в інший спосіб прожити своє життя. Але ми на цьому не обмежуємося. Для нас важливо ще визначити наново існуючі очікування і запити до сучасного бренду. Саме тому ми раді повідомити про свою участь у створенні нового серіалу, в якому розповідається про відважних героїв, які не бояться кидати виклики сучасності. Крім того ми пишаємося тим, що перший електричний гоночний автомобіль CUPRA e-Racer з'являється на екрані у найбільш динамічних епізодах серіалу.

RPM - це хвилюючий серіал у популярному жанрі наукової фантастики. Події серіалу відбуваються у 2101 році: у час, коли емоції під суворою забороною, а група бунтарів-повстанців сміливо боряться за пробудження людяності. Як співавтори, ми маємо можливість привідкрити завісу над тим, що нас вас очікує.  

Запустити відео

У головних ролях Наталія Рейєс, колумбійська акторка, відома за роллю Дані Рамос у фільмі «Термінатор: Темні долі», іспанський актор Едуард Фернандез  з серіалу "30 монет" і номінована на премію Гойя актриса Хуана Акоста. Очікується, що перший сезон складатиметься з одинадцяти одногодинних епізодів, які перенесуть нас у дистопічний світ розлогого мегамегаполісу, нещадного середовища, в якому нескінченна хмара смогу нависає над похмурими вулицями міста і нагадує нам про руйнівні наслідки перенаселення.

Творці RPM заявляють, що серіал розповідає про "майбутнє, де все населення буде під контролем, людські емоції будуть заборонені, а технократичний контроль переважатиме. Втім існуватиме невелика група повстанців, які беруть участь у нелегальних автопробігах..., щоб відчувати адреналін..., відчувати емоції... і знову відчувати себе живими". Завданням з пробудження людства та повалення тиранічних гнобителів є ціллю групи, відомої лише під назвою "The Originals".

Прем'єрний показ під час святкування річниці бренду CUPRA

Тізер до RPM було показано під час заходу з нагоди третьої річниці існування бренду CUPRA, гостем якого зокрема був і спвавтор "Гри престолів" Вінс Жерардіс (Vince Gerardis).  

Це вид сучасного телевізійного шоу, який здається занадто крутим, аби бути реальністю. Ми не хочемо змушувати чекати вас, прихильників бренду, шукачів пригод і сповненого адреналіну експірієнсу. Тож даємо можливість вже зараз подивитися на анонс майбутнього серіалу.