UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Великі мрії починаються з кількох прихильників.

CUPRA відзначає "El Clásico".

Бренд CUPRA випустив цей міні-фільм на честь подорожі ФК «Барселона» на першу гру "El Clásico" у 1902 році. Це реальна історія про рішучість, яку розповів народжений у Барселоні володар «Золотого глобусу», актор Даніель Брюль (Daniel Brühl). Вона описує історичні досягнення та видатних людей, яким судилося назавжди змінити світ спорту.

Запустити відео

Саме тоді заснований лише за кілька років до цього за ініціативою Жоана Гампера ФК «Барселона» остаточно сформувався як футбольний клуб. Тренування клубу, створеного аматорами з любові до спорту, проводилися лише у вільний час, до того ж вони не мали домашнього стадіону, на якому можна було б регулярно грати.

Але співзасновники також неухильно прагнуть підтримувати спорт. Шанс взяти участь у грі, яка зараз вважається легендарною, був викликом і водночас можливістю, яку не можна було упускати. Ми простежили довгий шлях деяких гравців команди - Жоана Гампера (Joan Gamper), Вісенса Рейг-і-Фаломіра (Vicenç Reig i Falomir) та Альфонса Альбеніс-і-Хордана (Alfons Albéniz i Jordana), який їм довелося подолати, щоб дістатися у столицю. Керував ними Гампер - авторитетний засновник і капітан, який на цей момент вже був досвідченим гравцем, забив перший гол команди і був власником вражаючого рекорду за кількістю забитих голів як загалом, так і в ході одного матчу. Рейг був одним із найпопулярніших гравців клубу і походив із невеликого іспанського села Борріоль (Borriol). Уродженець Барселони Альбеніс, син відомого композитора Ісаака Альбеніса (Isaac Albéniz), мав на той момент усього 16 років, а пізніше став засновником Комітету арбітрів Іспанії та першим президентом "Comité Técnico de Árbitros".

Дорога у столицю видалась дуже непростою. Далеко від дому їм довелося грати не на великому стадіоні, а на іподромі "Hipódromo de la Castellana", адже футбол тоді ще не був національним видом спорту, а до урочистого відкриття першого футбольного стадіону в Іспанії залишалося ще багато років. Змагання були напруженими. Гра була виснажливою. Але їхня самовідданість та любов до спорту перемогли. ФК «Барселона» міг повертатися додому з гордістю.

CUPRA та ФК «Барселона» поділяють рішучість і пристрасть, які дозволяють втілювати у життя мрії у відповідних сферах: тріумф ФК «Барселона» у першому дербі "El Clásico" та створення брендом CUPRA першого власного позашляховика з гібридним приводом із заряджанням від електромережі (PHEV) - концепт-кара CUPRA Formentor.