UrbanRebel

DarkRebel

Моделі

CUPRA
Formentor
Від 1 438 026,00 грн
CUPRA
Ateca
Від 1 838 041,00 грн
CUPRA
Leon
Від 1 403 670,00 грн
CUPRA
Leon SP
Від 1 425 048,00 грн
Новий
CUPRA
Tavascan
Концепти
UrbanRebel
Концепти
DarkRebel

Новий глобальний амбасадор

Після того, як бренд CUPRA минулого літа став офіційним партнером ФК «Барселона» з питань автомобілів та мобільності, Марк тер Штеген став новим членом клану в якості глобального амбасадора бренду, завдання якого полягає у покращенні представленості марки в усьому світі. Після успішного старту кар'єри у чемпіонаті «Ла Ліга» гравець ФК «Барселона» та німецької національної збірної вважається одним із найкращих футбольних воротарів у світі.

За період, що минув з моменту переходу до клубу в травні 2014 року, перший номер «Барси» завоював 14 титулів, зокрема став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА та численних іспанських чемпіонатів. Крім того, він 24 рази виступав за національну збірну Німеччини.

Марк тер Штеген показав якості сучасного воротаря: рухливість, швидкі рефлекси та чудове відчуття поля. Його кандидатура була цілком очевидним варіантом для демонстрації сучасного спортивного характеру бренду CUPRA. Марк надихається динамічною культурою Барселони, яка також є невід'ємною частиною генотипу CUPRA.

"Ми надзвичайно раді вітати тер Штегена у складі сім'ї CUPRA. Тоді як усім відомі видатні досягнення Марка на футбольному полі, нас вразила його надзвичайна особистість, і ми одразу зрозуміли, що зможемо разом започаткувати чудові проєкти. Крім того, у 2020 році CUPRA вже довела свої здібності на ринку за допомогою потужного розширення модельного ряду. Співпраця з першокласним гравцем, який надихає світ з воріт ФК «Барселона», забезпечить нам покращену представленість на наших ключових ринках, таких як Німеччина або Іспанія", - сказав генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths).

У рамках угоди основний воротар «Барси» отримав ключі від одного з 1999 ексклюзивних CUPRA Ateca Limited Edition, спортивно-елегантне оздоблення салону якого приносить йому радість під час поїздок на ігри у місті та за його межами.

"Я радий можливості стати глобальним амбасадором CUPRA, адже я повною мірою ідентифікую себе з цінностями бренду, до яких належать амбітність і рішучість, та пов'язую себе з Барселоною. Оскільки я також поділяю увагу бренду до найдрібніших деталей, ексклюзивності та спортивних якостей, я із задоволенням буду брати активну участь у майбутніх проєктах CUPRA та водити ексклюзивні моделі," - сказав Марк.

У лютому 2020 Тер Штеген був не лише призначений глобальним амбасадором, але й представив нові моделі сімейства CUPRA Leon у версіях «фастбек» та Sportstourer, а також гоночні автомобілі CUPRA Leon Competición та CUPRA e-Racer.