Спортивний характер на двох колесах

FABIKE: високотехнологічний велосипед від CUPRA.

Що являє собою FABIKE?

FABIKE - італійський виробник гоночних велосипедів. З точки зору матеріалів, технологій і дизайну він поєднує всі переваги висококласного гоночного велосипеда з якостями велосипеда, який чудово підходить для міста. Це, якщо можна так сказати, міський велосипед, здатний переконати навіть вимогливих велогонщиків.

 

Що надихнуло вас на цю ідею?

Засновник FABIKE Фабіо Потцолу (Fabio Potzolu) походить з сім'ї італійських велогонщиків. Поживши у різних європейських столицях, він зрозумів, що хоче розвивати спадщину своєї сім'ї та створювати щось нове. Він мріяв про сучасну, авангардистську концепцію їзди на велосипеді, згідно з якою гоночний велосипед ідеально підходив би для міських умов, не забуваючи про своє походження з велоспорту.

 

Що для вас означає поняття "«спортивний характер»"?

Сьогодні для нас спортивний характер - не лише гонки, але й можливість відповідати дедалі складнішим викликам сучасного життя.

Стильний чи спортивний? Чи можна поєднати обидві вимоги, як у випадку з CUPRA?

Ми докладаємо зусиль для того, щоб обидві якості знаходили своє місце в усіх наших продуктах. Вони повинні завжди і в усьому доповнювати одна одну.

 

Які матеріали ви використовуєте для виготовлення своїх коліс? А які для виготовлення велосипеда CUPRA? Чому?

Ми використовуємо тільки топові матеріали: карбонове волокно, титан і високоякісний анодований алюмінієвий сплав. Усе без виключення має відповідати першокласному позиціонуванню нашого бренду на ринку. Коли компанія CUPRA звернулась до нас, нас попросили вирішити дуже непросту задачу: ми повинні були створити продукт, який був би ще унікальнішим, ексклюзивнішим та елегантнішим за все, що входило на той час до нашого асортименту. Тому нам довелося витратити значний час на пошуки унікальної комбінації кольорів та матеріалів, таких як мідь і натуральна шкіра. Результат вартий уваги.

"Просто не існує нічого, що можна було б напряму порівняти з FABIKE. Він дійсно унікальний."

Як і в гоночному автомобілі, низька вага та аеродинаміка відіграють ключову роль. Як вам вдалося поєднати обидва елементи?

Для нас важливі ці обидва елементи, особливо низька вага. Велосипедисти, які не звикли сидіти на гоночному велосипеді, іноді навіть не уявляють, яке значення має вага. Особливо це актуально для повсякдення. Тому наші клієнти щоразу бувають вражені, вперше піднімаючи один із наших велосипедів.

Усе виготовляється з першокласних матеріалів. Крім того, ми використовуємо компоненти преміального рівня, як-от карбоново-ремінна система привода замість традиційного сталевого ланцюга.

Для CUPRA визначальною є любов до деталей. Те ж саме стосується і FABIKE. Яка деталь вашого велосипеда має особливо важливе значення?

Особливість велосипеда CUPRA полягає у використанні комбінації гоночного керма з гідравлічними дисковими гальмами та одноступеневим ремінним приводом. І все це - в поєднанні з карбоновою рамою.

 

Як би ви описали цей велосипед? Як гоночний велосипед, придатний для поїздок містом, чи як швидкісний міський велосипед?

Безумовно, це швидкий та цілком особливий міський велосипед, створений для велосипедистів, для яких спорт є невід'ємною складовою повсякденного життя.

Я дуже сильно сумніваюсь, що ви знайдете тут щось, що хоча б віддалено нагадувало цей велосипед.

На вашу думку, яке послання відтворює CUPRA як автомобільний бренд за допомогою власного велосипеда?

Я вважаю, що йдеться про сучасний спортивний характер. Незалежно від того, водите ви автомобіль чи їдете на велосипеді: відчуття завжди буде однаково добрим та особливим. Мені здається, CUPRA хоче сказати: "Зараз ви можете переміщуватися не лише з вражаючою потужністю, але й підкреслено стильно. Незалежно від транспортного засобу, обраного вами для досягнення цілі".

 

Чи вважаєте ви, що ваш бренд і ваші продукти передають дух CUPRA?

Безперечно!

 

CUPRA йде новим шляхом. Як ви думаєте, FABIKE робить те ж саме? І якщо так, то як саме?

Звісно! Ми першими серед виробників велосипедів запропонували своїм клієнтам створений спеціально для міста велосипед, що вирізняється вражаючими характеристиками, дизайном і рівнем технічних інновацій. Це не просто щось нове, це змінює сприйняття того, яким має бути міський велосипед і які можливості він повинен мати.

Дізнавайтеся про новинки і події зі світу CUPRA першими.

 

Підпишіться на розсилку CUPRA

 

Щоб підписатися,

натисніть тут.