CUPRA TCR

Хай переможе сильніший.

 

Задоволення від спортивної динаміки й дизайн CUPRA - сильна комбінація. Нова версія з коробкою передач із подвійним зчепленням збільшує потужність до 350 к. с. Крім того, було встановлено електронну схему з програмним забезпеченням, що відповідає технічним вимогам сезону 2018 року. CUPRA TCR (Tour Car Racer) також доступний із секвентальною коробкою передач.

 

Цей туринговий автомобіль пристосований до вимог сучасних перегонів. Цим він зобов'язаний шестиступінчатій коробці передач від SAEDV, для керування якою використовуються підрульові перемикачі передач замість класичного важеля перемикання передач, надійному механічному диференціалу, гальмівній системі Radical від АР і шістьом циліндрам.

Про спортивний характер TCR свідчать логотипи CUPRA на передньому й задньому спойлерах у фірмовому мідному кольорі, що вже став культовим, бампери, кермо, капот і ківшеподібні сидіння, які відрізняють його від звичайної моделі CUPRA.

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА VOLKSWAGEN GROUP MOTORSPORT

Каталоги торгових марок, технічну інформацію та маркетингову інформацію від Volkswagen Group Motorsport можна знайти тут або запросити через customers(kwfat)cupraofficial(kwfdot)com.